
Vabilo na gobarski večer oktober 08. 2025
Spoštovani
Obveščamo Vas da, društvo upokojencev Mali Slatnik organizira gobarski večer:
Kdaj: V sredo 08.oktobra 2025 ob 18:00 uri
Kje: Gasilski dom Potov vrh – Slatnik
Vabimo vse, da se v čim večjem številu udeležite gobarskega večera. Člani društva se bomo potrudili in nabrali čim večji izbor gob, ki jih je mogoče nabrati na našem območju v tem letnem času. Ravno tako je zaželeno, da tudi ostali poskušate nabrati najrazličnejše gobe in jih prinesti ta večer ( gobe naj bodo neočiščene ). Zagotovili smo prisotnost determinatorjev, ki bodo dali vse potrebne odgovore o vrsti in užitnosti gob. Ravno tako bodo odgovorili na vsa ostala zanimiva vprašanja iz gobarskega sveta.
Lepo vabljeni!